Maggie's is op hoogte!
De nieuwbouw van Maggieโs Center Groningen bereikt het hoogste punt en daarom werd vanmiddag de vlag gehesen. Een mooi mijlpaal in de realisatie van dit bijzondere project. In Groningen wordt op het terrein van het UMCG hard gewerkt door de betrokken bouwers van Bouwteam Maggieโs.
Bijna halverwege
En dat is goed te merken want de bouw vordert snel en is al bijna halverwege. Volgens planning levert het bouwteam Maggieโs eind dit jaar casco op. Daarna zal er nog tijd nodig zijn voor de inbouwpakketten, inrichting en aanleg van de bijzondere tuin, naar ontwerp van Nederlands bekenste tuinarchitect Piet Oudolf.
In Groningen wordt het eerste Maggieโs Center in Nederland gebouwd. Maggieโs Center is een plek waar (ex)kankerpatiรซnten en hun naasten terecht kunnen voor praktische, emotionele en sociale steun. Het doel van Maggieโs Groningen is om een omgeving te creรซren, waarbij architectuur een belangrijke rol speelt bij het genezingsproces. En dat is wat nu ook in Groningen wordt verwezenlijkt.
Voor informatie over Maggieโs Groningen check je www.maggiescenters.nl.
Wij bouwen Maggie's Groningen samen met BAM Bouw en Techniek, Trebbe, VanWijnen en Homij voor de installateis. Het gebouw is ontworpen onder de architectuur van Marlies Rohmer.